Hakkımızda

KAPLAN ÇEVRE DANIŞMANLIK, uzun yıllardır sektörde yer almış deneyimli uzman ekip tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Sektörde kendini kanıtlamış danışmanlık birimi olarak; sürekli gelişimi hedefleyen iş anlayışımızla çevre mevzuatı ile ilgili tüm çalışmalarınızı yapmaktayız.

KAPLAN ÇEVRE DANIŞMANLIK olarak; bu doğal kaynakların daha etkili ve verimli kullanılmasının yanında, meydana gelen kirleticilerin, çevrenin dengesini ve sağlığını bozmadan, mühendislik yöntemleriyle, önlenmesi ve/veya azaltılması sağlayarak, çevreye olabilecek etkilerinin en az düzeye indirecek şekilde yönetilmesi işini yapmaktayız.

T.C. Anayasamızın, 56. Maddesi; “Herkes sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir. Çevreyi geliştirmek, çevre sağlığını korumak ve çevre kirlenmesini önlemek Devletin ve vatandaşların ödevidir.“ ilkesinden hareketle; ülkemizde ve dünyada yaşanan çevre sorunlarının da farkında olarak, çevre değerlerine sahip çıkılması ve çevrenin korunması için hizmet vermekteyiz.

KAPLAN ÇEVRE DANIŞMANLIK olarak üretkenliğimizi, çözüm ortaklığımızı ve toplam kalite ilkelerine uygun iş anlayışımızı siz değerli müşterilerimize sunarak, ülkemizdeki en aranılan firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, en yararlı yaklaşımları süzgeçten geçiriyor ve çalışma alanımızda kullanıyoruz.

Hedefimiz, değerli müşterilerimizin sorunlarına en kısa sürede kalıcı çözümler sunmaktır. KAPLAN ÇEVRE DANIŞMANLIK olarak; öncelikli olarak öncelikle sorunlarınızı ve isteklerinizi dinler, ardından çalıştığımız kuruluşlara özgü bir yol haritası belirler ve çalışmalarımızı uzman çalışma arkadaşlarımız eşliğinde  gerçekleştiririz.

Misyonumuz

Tüm hizmetlerimiz doğrultusunda; ekip ruhu ile çevre ve insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak, Müşterilerimize güvenilir, dinamik, sonuç odaklı, optimal ve verimli hizmet vermek, kalite ve çevreye duyarlılık ilkesiyle, farklılıklarınıza odaklanmak, hızlı ve alternatifli çözümler sunarak zamanınıza değer vermek, çevresel risklerin mühendislik bakış açısı ile minimize edilmesi ve çözüm ortaklarımızın yükümlülüklerini zamanında ve en efektif yol ile yerine getirmektir. 

Vizyonumuz

Çalışmalarımızın tümünde; sürdürülebilir çevre anlayışı ile gelecek kuşakların ihtiyaç duyacağı kaynakların varlığını ve kalitesini tehlikeye atmadan, hem bugünün hem de gelecek kuşakların çevresini oluşturan tüm çevresel değerlerin korunması ve geliştirilmesi sürecini, bugünkü ve gelecek kuşakların, sağlıklı bir çevrede yaşamasını güvence altına alan çevresel, ekonomik ve sosyal hedefler arasında denge kurulması esasına dayanan bir kuruluş olmak temel vizyonumuzdur. 

Kalite Politikalarımız

⦁    Sürdürülebilir çevre ve kalite anlayışını benimseyen, 
⦁    Çevreyi temizlemek yerine kirletmemek düşüncesi ile çevre tahribine neden olan unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek ilkelerine göre hareket eden, 
⦁    Doğal kaynakları korumayı ve en verimli şekilde kullanmayı benimsemiş kuruluş olarak, çalıştığımız kuruluşları bu doğrultuda yönlendirmeyi hedefleyen, 
⦁    2872 Sayılı Çevre Kanunu ve bu kanuna istinaden çıkarılan yönetmelikleri takip ederek, hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve etkinliğimizi artırmak,
⦁    Hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz kuruluşlara; hizmet kalitemiz, özverili arkadaşlarımızla çözüm odaklı verimli hizmet ve analitik çözümler sunmaktır.

KAPLAN ÇEVRE DANIŞMANLIK
Teklif Almak İçin Hemen Ara